POMOCE NAUKOWE
Nauka języka angielskiego wcale nie jest taka prosta... Aby sobie ją ułatwić należy korzystać z różnego rodzaju pomocy naukowych. Oczywiście jedną z nich jest korzystanie z UczSię.pl :) Jednak, aby poprawić swoje wyniki przyjrzyjcie się liście standardowych i nieco niekonwencjonalnych pomocy naukowych - może któreś przypadną Wam do gustu.


KURSY MULTIMEDIALNE
Kursy multimedialne cieszą się coraz większą popularnością. Są świetnym prezentem dla dziecka, lub osoby bliskiej. Kursy multimedialne polegają na połączeniu wszelkich dostępnych technik nauki języka angielskiego w ramach jednego zintegrowanego oprogramowania. Korzystając z kursów multimedialnych możemy więc, oglądać, słuchać, czytać, pisać i, coraz częściej, mówić. Poniżej prezentujemy kilka linków do ciekawych według nas kursów multimedialnych.

www.filolog.pl

PODRĘCZNIKI DO NAUKI GRAMATYKI
Język to nie tylko słownictwo i chociaż jest ono bardzo ważne, to konieczne jest równiez poznanie prawideł gramatyki. Dlatego polecamy różnego rodzaju książki i podręczniki do nauki języka angielskiego. Poniżej prezentujemy kilka ciekawy linków do księgarni językowych.

www.merlin.com.pl

www.twojaksiazka.com.pl

www.lideria.pl

FISZKI
Kurs "FISZKI - słownictwo" stanowi doskonałą pomoc do nauki języka angielskiego. Składa się z czterech części, odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania (elementary, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate). Każdy poziom zawiera ponad 2000 haseł. Całość
pozwala szybko i skutecznie opanować ponad 9000 słów i zwrotów.
www.fiszki.pl

SYSTEM SITA
System SITA to nowoczesna metoda uczenia się i środki techniczne potrzebne do jej stosowania, oraz sposób na intensywny wypoczynek. W systemie SITA stosuje się stan relaksu, który bardzo efektywnie wspomaga uczenie się, czyli proces zapamiętywania dowolnych informacji, a także bardzo korzystnie wpływa na zdrowie człowieka.
www.sita.pl